İade Şartları

İade Şartları ve Kuralları

Firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü memnuniyetsizlik ve üretimden kaynaklanan sorunlar tarafımızdan titizlikle değerlendirilir ve çözüme kavuşturulur.

Ürün iade sistemimiz aşağıda tarafınıza sunulmuştur.

Ürün iade işlemi öncesinde 0 538 659 97 18 numaralı telefonlardan yetkilimiz ile görüşerek bilgi vermeniz rica olunur.

Ürün iadesinde tarafımızdan istenen belgeler;

 1. İade edilecek ürün
  Ambalajı açılmış, kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade etmeyi düşündüğünüz ürünün fatura tarihinden itibaren 7 gün içersinde teslim alındığı şekilde, tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız teslim edilmesi gerekmektedir.

 1. İade edilecek ürünün faturası
  Ürün iade edilirken tarafınıza şirketimiz tarafından gönderilen faturanın gönderilmesi gerekir.

Şirket adına kesilen faturalarda iade faturası yapılması şarttır. İade faturası kargo bedeli ilave edilmeden “ürün birim fiyatı+KDV” şeklinde düzenlenmelidir.

Diğer İade Şartları

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.

Firmamıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

Ürün kullanıldıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

 • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez.) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
 • İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
 • Değişimi yapılan ürünlerde, ilk alınan ürünün fiyatı üzerinden kurumsal müşterilerimizden %5, bireysel müşterilerimizden %7 oranında değişim hizmet bedeli kesilecektir.
 • Değişimi yapılan üründe doğacak fiyat farkı ödenmeden ürünün gönderimine firmamız tarafından onay verilmesi söz konusu değildir.
 • Anlaşmazlık durumunda İstanbul Ticaret Mahkemeleri yetkilidir.

ÜRÜN İADE ADRESİ : İletişim Sayfası için tıklayın.